Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Na jej výrobe sa podieľa kombinácia materiálov laminovanej dyhy, MDF a DTD. Posteľ Je čalúnená zamatovou Velvet látkou v zelenom prevedení. Na celkovom dizajne sa podpisuje dekoratívne prešitie na bočniciach a čele postele. Súčasťou je praktický úložný priestor v podaní dvoch výsuvných šuplíkov, ktoré sa postarajú o priestor na odkladanie lôžkovín alebo vecí, ktoré práve nepotrebujete. ZASKA je dodávaná s dvoma latkovými roštami a bez matraca.
Ten odporúčame zakúpiť z našej ponuky.
Materiál: látka Velvet/DTD/MDF/laminovaná dyha
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 70 000 oderov
Farba: zelená
Rozmery (ŠxHxV): 217x94x96 cm
Plocha na spanie (ŠxD): 90x200 cm
Čalúnená
Úložný priestor
Dva šuplíky
Vnútorný rozmer šuplíka (ŠxHxV): 37x91,4x14,8 cm
Nosnosť šuplíka: 5 kg
Nosnosť na lôžko: 150 kg
Dodávané s 2 latkovými roštami
Výška roštu od zeme: 33,1 cm
Dodávané bez matraca
Odporúčame zakúpiť matrac z našej ponuky
Dekoratívne prešité bočnice a čelo postele
Na nožičkách
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 55.70 kg |
| farba | Zelená |
| materiál | DTD |
| hĺbka | 95.0 cm |
| šírka | 217.0 cm |
| výška | 95.0 cm |