Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový systém NORTY v dub sonoma je praktický, vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky a prispôsobíte si ním každú izbu.
Posteľ 2S/90 NORTY TYP 28 je priestranná, s plocha na spanie 90x200 cm. Ponúka úložný priestor v podobe dvoch šuplíkov v spodnej časti. Posteľ sa dodáva s roštom z troch roštových dosiek, ale bez matraca. Odporúčame dokúpiť matrac 90x200 cm z našej ponuky.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 94,4x206,4x71 cm
Hrúbka materiálu: 3,2 cm
Hrúbka materiálu zvyšné časti: 1,6 cm
Rozmery plocha na spanie (ŠxD): 90x200 cm
Odporúčaná minimálna výška matraca: 7,2 cm
S úložným priestorom
Dva šuplíky
Výška šuplíka: 20,6 cm
Nosnosť na osobu: 90 kg
Dodávané s roštom
3 roštové dosky
Dodávané bez matraca
Možnosť dokúpiť matrac z našej ponuky
Dodávané v demonte
U nás nájdete aj ďalšie komponenty zo zostavy NORTY
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 88.31 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 206.4 cm |
| šírka | 94.2 cm |
| výška | 71.0 cm |