Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 11.05.2026 |
|---|
Posteľ 1S/90 s úložným priestorom TEYO
Vyrobená je z kvalitnej DTD laminovanej v prevedení dub sonoma. Súčasťou je aj úložný priestor, ktorý využijete na odkladanie spoločenských hier, kníh, hračiek či sezónneho oblečenia.
Materiál : DTD laminovaná
Farebné prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 95,5x203x60 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávaná bez roštu a bez matraca
S úložným priestorom
Výška po rošt: 36 cm
Nosnosť: 110 kg
Možnosť dokúpiť rolovaný rošt a matrac s rozmerom 90x200 cm z našej ponuky
Odporúčame pružinový matrac alebo penový matrac s výškou min. 18 cm
Dodávaná v demonte.
Možnosť dokúpiť ďalšie komponenty zo sektorovej zostavy TEYO
Možnosť dokúpenia matraca z ponuky nášho internetového obchodu.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 203.2 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 95.6 cm |
| výška | 60.5 cm |
| hmotnosť | 54.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |