skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Posteľ MICHIGAN NEW so šuplíkmi a s odkladacím priestorom.
Materiál: DTD laminovaná
Farebné prevedenie: dub artisan/grafit
Rozmery (ŠxHxV): 144,5x205,2x75 cm
Plocha na spanie: 140x200 cm.
Výška spania: 40 cm
Výška po rošt: 26 cm
Výška matraca: 15 cm
Nosnosť: 2x100 kg
Šírka čelnej dosky šuplíka: 60 cm
Hrúbka čelnej dosky šuplíka: 1,5 cm
Vnútorný rozmer šuplíka s rámom (ŠxH): 58x35 cm
Úložný priestor šuplíka (ŠxH): 55,5x33,5 cm
Výška vnútorného priestoru šuplíka: 10,5 cm
Oba šuplíky sú rovnakej veľkosti
K posteli je možné zakúpiť rošt v pevnom ráme 140x200 a matrac s rozmerom 140x200 cm na základe našej ponuky.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 53.00 kg |
| farba | Sivá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 205.2 cm |
| šírka | 144.5 cm |
| výška | 75.0 cm |