Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kovová posteľ s kovovým roštom, DAINA
Jednolôžko, ktoré cez deň dokáže 100% zastúpiť pohovku. Posteľ je vyrobená z kvalitného kovu. Čierne farebné prevedenie, dekoratívne prvky a jemný nádych romantikyjednoducho zladíte s akýmkoľvek nábytkom. Súčasťou postele je kovový rošt, ktorý zabezpečí posteli dobrú stabilitu. Posteľ DAINA je splnením každého sna o romantickej posteli. Zaobstarajte ju pre vašu mladú slečnu, určite ňou zabodujete.
Materiál: kov
Farba: čierna
Vonkajšie rozmery postele (ŠxHxV): 207x96x90,5 cm
Plocha na spanie: 90x200 cm
Nosnosť: 110 kg
Výška po rošt: 30 cm
Dodávaná s kovovým roštom
Dodávaná bez matraca
Dodávané v demonte
Možnosť dokúpenia matraca s rozmerom 90x200 cm
K posteli odporúčame zakúpiť matrac z našej ponuky.
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 96.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 207.0 cm |
| výška | 90.5 cm |
| hmotnosť | 20.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |