Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Snívate o útulnom nábytku v jednoduchom farebnom prevedení, ktorý zjednotí váš domov? Zostava TOPTY je ideálna voľba. Môžete si z nej poskladať nábytok do obývacej izby, študentskej izby, jedálne, šatne alebo pracovne.
Jednoduchý dizajn vo farbe dub sonoma vnáša do miestnosti čistotu a sviežosť. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál – laminovaná drevotrieska.
Posteľ 140 TOPTY TYP 44 je elegantná a jednoduchá súčasť systému TOPTY. Rošt a matrac nie sú súčasťou dodávky. Odporúčame zakúpiť rošt a matrac s rozmerom 140x200 cm z našej ponuky.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 145x206,5x45,5 cm
Výška postele: 85 cm
Nosnosť na osobu: 110 kg
Posteľ dodávaná bez roštu a bez matraca
Odporúčaná minimálna výška matraca: 4,5 cm
Dodávané v demonte.
Odporúčame zakúpiť rošt a matrac s rozmerom 140x200cm.
Pozrite si aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 43.30 kg |
| hĺbka | 206.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 145.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 45.5 cm |