skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Polica, ktorá sa stáva súčasťou steny vďaka skrytému nástennému kovaniu.
Materiál: MDF
Prevedenie: biely lesk
Rozmery ŠxHxV: 120x25x5 cm
Nosnosť police je 5-8 kg
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 25.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 5.0 cm |
| hmotnosť | 13.20 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |