Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Hľadáte slobodný, bezpečný a idylický štýl? Kolekcia OLJE v provensálskom štýle vás určite osloví. Tento obývačkový sektor má množstvo komponentov, ktoré skvele zariadia nielen obývaciu izbu, ale aj spálňu, študentskú izbu či predsieň. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a MDF dvierkami, v originálnom bielom prevedení.
Nástenná polica OLJE s šírkou 160 cm je ideálnym riešením na úsporu miesta. Poskytne praktický úložný priestor pre dekorácie, knihy alebo fotografie. Jej krásna biela farba dodá vášmu interiéru svieži a moderný vzhľad, pričom sa hodí do akéhokoľvek štýlu.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 160x20x23 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Nosnosť: 2 kg
Otvorený úložný priestor
ABS hrany
Dodávaný v demonte
Sektorovým nábytkom OLJE zariadite celú domácnosť podľa vašich predstáv.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 7.41 kg |
| hĺbka | 20.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 160.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 23.0 cm |