skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Praktický PC stôl s regálom FLOKI NEW
Disponuje pevnou konštrukciou a bielou farbou. Praktické úložné priehradky v podobe otvorených regálov vám umožnia mať všetky potrebné dokumenty po ruke a zároveň prehľadne usporiadané. FLOKI NEW sa hodí do vašej kancelárii alebo študentskej izby. Dekor v bielej farbe rozjasní doslova každý kút. Vyrobený je z laminovanej drevotriesky.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 120x60x150 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
S otvoreným úložným priestorom
S regálom
Dodávané v demonte.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 60.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 250.0 cm |
| hmotnosť | 33.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |