skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
OFIS poskytuje dostatočnú odkladaciu plochu na všetky potrebné dokumenty, ale aj písacie potreby. Písací stôl OFIS svojím dizajnom oživí každú kanceláriu alebo pracovňu. Je vyrobený z laminovanej DTD v prevedení dub. Čierna kovová konštrukcia mu dodáva stabilitu. Vyvýšená zadná časť a bočné dosky zabraňujú pádu predmetov zo stola.
Materiál doska: DTD laminovaná/kov
Farba: dub/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 90x50x79 cm
Hrúbka materiálu: 1,5 cm
Nosnosť: 40 kg
Vyvýšená zadná časť
Moderný dizajn
Univerzálne využitie
Pracovný/písací stôl
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 8.90 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 50.0 cm |
| šírka | 90.0 cm |
| výška | 79.0 cm |