Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Moderný sektorový nábytok AIRON v obľúbenom dekore dub artisan prináša do interiéru dotyk prírody a elegancie. Táto farba, dodáva teplý a upokojujúci pocit akejkoľvek miestnosti. Na jednotlivých druhoch nábytku sa nachádzajú plastové úchytky v čiernom farebnom prevedení. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Sektorový systém AIRON obsahuje rôzne druhy nábytku. Pokojne ho môžete umiestniť do obývačky, študentskej izby, spálne, kancelárie, predsiene alebo jedálne. Komponenty zo sektorového systému sa objednávajú jednotlivo, vďaka čomu si môžete vytvoriť zostavu podľa vašich predstáv.
PC stôl 1D1S/120 AIRON je jedným z komponentov sektorového systému AIRON. Je univerzálny, vďaka čomu ho hravo zložíte na pravú alebo ľavú stranu. Praktickú časť zastupujú jeden šuplík a skrinka s dvierkami.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
Farba: dub artisan
Rozmery (ŠxHxV): 120x59,4x75,6 cm
Hrúbka materiálu: 1,6-3,2 cm
Skrinka s dvierkami
Šuplík
Plastové úchytky
Farba úchytkiek: čierna
Univerzálny
Plastové nožičky
Moderný dizajn
Dodávané v demonte
Vyskladajte si nábytok podľa Vašich predstáv s komponentami AIRON.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 37.10 kg |
| hĺbka | 59.4 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 120.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.6 cm |