Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kombinácia prírodného dekoru dub artisan a čistej bielej farby vniesie do vášho priestoru svetlo, teplo a útulnosť. Je vyrobená z laminovanej DTD. Praktické usporiadanie ponúka dostatok úložného priestoru, od otvorených políc na dekorácie až po výklopné skrinky, ktoré poskytujú bezpečné miesto na uschovanie každodenných predmetov.
Materiál: laminovaná DTD
Farba: biela/dub artisan
Rozmery (ŠxHxV): 180x35x50 cm
Hrúbka materiálu DTD: 1,6 cm
TV stolík
2x závesná polica
Rozmery police (ŠxHxV): 90x16,6x10 cm
Nosnosť závesnej police: 3 kg
Otvorený úložný priestor
2x výklopná skrinka
Nosnosť výklopnej skrinky: 7 kg
Nosnosť vrchnej dosky: 10 kg
Hrana: papier potiahnutý termoreaktívnymi polymérmi
Hrúbka DTD zadná strana: 0,3 cm
Farba zadná strana: biela
Pánty
Moderný dizajn
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 39.60 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 35.0 cm |
| šírka | 180.0 cm |
| výška | 50.0 cm |