Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobená je z laminovanej DTD v kombináciií s impregnovanými termosetovými polymérmi, ktoré sa nachádzajú na hranách. Farebné prevedenia dub tacho a antracit patria k štýlovým prevedeniam súčasnosti. KALVADOS 2 pozostáva z TV stolíka, závesnej police a závesnej skrinky. TV stolík ponúka priestor pre televízor a všetky multimediálne zariadenia v podobe otvoreného úložného priestoru a skrinky s výklopom. Na závesnú policu môžete vystaviť rodinné fotografie alebo suveníry z dovoleniek. Závesná skrinka disponuje úložným priestorom v podobe políc, z ktorých časť je skrytá za dvierkami.
Materiál: laminovaná DTD
Materiál hrany: papier impregnovaný termosetovými polymérmi
Farba: dub tacho/antracit
Rozmery (ŠxHxV): 210x37,5x200 cm
Závesná skrinka (ŠxHxV): 51x31,6x120 cm
Polica (ŠxHxV): 130x16,8x34 cm
TV stolík (ŠxHxV): 210x37,5x37,9 cm
Šírka nadstavca na TV stolíku: 70 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Na plastových nožičkách
Plastové úchytky
Dvierka sa otvárajú pomocou pántov - SLID-ON
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 73.00 kg |
| farba | Sivá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 37.5 cm |
| šírka | 210.0 cm |
| výška | 200.0 cm |