skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Nočný stolík PEPE 70070 vyrieši všetky potreby na skladovanie, ľahko a bez ťažkostí. Vyrobený je z DTD fóliovanej v bielej farbe. Pevne stojí na štyroch nožičkách.
Materiál: DTD fóliovaná
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 40x40x43 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchný plát: 18 mm
Dodávané v demonte.
Pozrite si celú našu celú ponuku nočných stolíkov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 43.0 cm |
| hmotnosť | 12.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |