skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Komoda, DUNAJ TYP 9, ponúka dostatočný úložný priestor. Tvoria ju dva šuplíky.
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma. Nábytok je doplnený o pevné kovové úchytky.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 45x47x50,8 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť políc: 5 kg
Dva šuplíky
Úložný priestor
Kovové úchytky
Dodávané v demonte.
U nás nájdete rôzne komponenty zo sektorového systému DUNAJ.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 50.8 cm |
| hmotnosť | 17.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |