skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Stolík obsahuje zásuvku a otvorený úložný priestor na uskladnenie osobných vecí, ako sú knihy, okuliare, budík či lampička. Vyrobený je z laminovanej DTD vo farebnom prevedení biela.
Materiál: laminovaná DTD
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 40x40x40 cm
Hrúbka laminovanej DTD: 1,6 cm
Šuplík
Výška šuplíka: 19 cm
Nosnosť šuplíka: 5 kg
Otvorená odkladacia plocha
Výška otvorenej odkladacej plochy: 17,6 cm
Plastové nožičky- klzáky
Nosnosť: 10 kg
Bez úchytiek
Moderný dizajn
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 12.50 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 40.0 cm |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 40.0 cm |