Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Hľadáte slobodný, bezpečný a idylický štýl? Kolekcia OLJE v provensálskom štýle vás určite osloví. Tento obývačkový sektor má množstvo komponentov, ktoré skvele zariadia nielen obývaciu izbu, ale aj spálňu, študentskú izbu či predsieň. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a MDF dvierkami, v originálnom bielom prevedení.
Nočný stolík OLJE 1S je praktický pomocník, ideálny na odloženie knihy alebo mobilu pred spaním. Disponuje šuplíkom a otvoreným úložným priestorom, čo ho robí veľmi užitočným.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany/MDF
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 47x35x52 cm
Výška nožičiek 16 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Nosnosť vrchnej dosky: 10 kg
Nosnosť šuplíka: 2 kg
Kombinovaný
Jeden šuplík
Otvorená odkladacia plocha
Výška otvorenej odkladacej plochy: 10,2 cm
MDF dvierka
Dodávaná v demonte
Sektorovým nábytkom OLJE zariadite celú domácnosť podľa vašich predstáv.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 12.40 kg |
| hĺbka | 35.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 47.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 52.0 cm |