Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Rám postele je vyrobený z kaučukového dreva, čo zaručuje pevnosť a stabilitu. Čalúnené čelo prispieva k vyššiemu komfortu pri opieraní. Súčasťou postele sú aj lamely z novozélandskej borovice, ktoré poskytujú optimálnu oporu pre matrac. Posteľ zároveň ponúka praktický úložný priestor, ktorý je vyrobený z MDF. Tento priestor je ideálny na uloženie posteľnej bielizne, sezónnych vecí alebo iných osobných predmetov. Vďaka vyklápaciemu systému je prístup k úložnému priestoru jednoduchý a pohodlný. Posteľ je dodávaná bez matraca.
Ten odporúčame zakúpiť z našej ponuky.
Materiál: látka/kaučukové drevo/novozélandská borovica/MDF
Farba: prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 161x208,8x98 cm
Plocha na spanie (ŠxD): 160x200 cm
Hrúbka MDF: 1,3 cm
Nosnosť na osobu: 150 kg
Výška bočnice: 40 cm
Úložný priestor
5 odkladacích plôch
Výška úložného priestoru: 22 cm
Dodávané s lamelovým roštom
Vyklápací rošt
Hrúbka lamiel: 1,4 cm
Dodávané bez matraca
Odporúčaná výška matraca: 10-20 cm
Možnosť zakúpiť matrac s rozmerom 160x200 cm
Moderný dizajn
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 86.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Borovica |
| hĺbka | 208.8 cm |
| šírka | 161.0 cm |
| výška | 98.0 cm |