skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobený je z lakovaného bambusu v prírodnej farbe. Vnútorné vrecko je vyberateľné, vyrobené zo sivej látky. Je možné ho čistiť vlhkou handričkou. Disponuje aj otvoreným úložným priestorom v podobe políc. Pre svoje jedinečné vlastnosti nájde uplatnenie v kúpeľni, predsieni, detskej izbe či obývačke.
Materiál: bambus lakovaný/látka
Farba: prírodná/sivá
Rozmery (ŠxHxV):40x30x95 cm
Vnútorné rozmery (ŠxHxV): 40x25x50 cm
Vyberateľné látkové vrece
Odporúčame čistiť vlhkou handričkou
Nosnosť: 20 kg
Dodávané v monte
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 5.80 kg |
| hĺbka | 30.0 cm |
| materiál | Bambus |
| šírka | 40.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 95.0 cm |