skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Praktický kôš na bielizeň BASKET
Na jeho výrobu bol použitý lakovaný bambus v prírodnom prevedení. Textilná vložka je vyberateľná s možnosťou prania v práčke, vyrobená je z látky v béžovej farbe. Úložný priestor je odvetrávaný.
Materiál: lakovaný bambus/látka
Farba: prírodný bambus/béžová
Rozmery (ŠxHxV): 40x40x58 cm
Látka je zo 100% polyesteru
S odvetrávacím odkladacím priestorom.
Dodávané v monte.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | Bambus |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 58.0 cm |
| hmotnosť | 4.05 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |