Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
MENORK má vyberateľné vnútorné látkové vrece, ktoré jednoducho prenesiete k práčke, vyprázdnite ho a vrátite späť do koša na bielizeň. Samotné vrece môžete oprať v práčke pri teplote 30°C. Tento šikovný pomocník má objem 105 l. Kôš je rozdelený na dve časti, bielizeň tak môžete rovno triediť na bielu a farebnú. Mriežkovaný dizajn zabezpečuje cirkuláciu vzduchu a vetranie. Tento kôš však dokážete zúžitkovať aj v iných miestnostiach. V detskej izbe na hračky, v obývačke na uskladnenie prikrývok a vankúšov, v predsieni získate úložný priestor pre doplnky.
Materiál: bambus/látka
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 50x35x60 cm
Vyberateľné látkové vrece
Látkové vnútro možno prať v práčke
Objem: 105 litrov
Odvetrávaný úložný priestor
Úložný priestor rozdelený na dve časti
Dodávané v monte
Kôš MENORK si u nás môžete zakúpiť aj v prevedení prírodný bambus/biela
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 35.0 cm |
| materiál | Bambus |
| šírka | 50.0 cm |
| výška | 60.0 cm |
| hmotnosť | 6.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |