skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Konferenčný stolík typ 18
Vyrobený je z DTD laminovanej, vo farebnom prevedení dub sonoma. Konferenčný stolík GRAND sa stane vaším dobrým pomocníkom, a zároveň poskytne skvelý úložný priestor.
Materiál: DTD laminovaná.
Farebné prevedenie: dub sonoma.
Rozmery (ŠxHxV): 66,5x38x50 cm
Hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Jedna polica
Hrany ukončené vrúbkovanou lištou
Dodávaný v demonte.
Zariaďte si kompletnú kancelársku sektorovú zostavu GRAND.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 38.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 66.0 cm |
| výška | 49.5 cm |
| hmotnosť | 12.30 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |