skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Konferenčný stolík 120 TEYO je vyrobený z kvalitnej DTD laminovanej v prevedení dub sonoma. Ponúka úložný priestor v podobe jednej police. Konferenčný stolík je vhodný aj do moderných obývacích izieb či do kancelárie.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 120x59x55 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Jedna polica
Otvorená polica
Dodávané v demonte.
Možnosť dokúpiť ďalšie komponenty zo sektorovej zostavy TEYO
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 59.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 55.5 cm |
| hmotnosť | 20.10 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |