skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Konferenčný stolík KL 2 KORA.
Konferenčný stolík KORA KL je pevný a poslúži vám pri servírovaní občerstvenia, ako odkladacia plocha na rozčítané noviny či diaľkové ovládanie od televízora. Je vybavený jednou policou.
Farebné prevedenie samoa king.
Materiál laminovaná DTD, MDF.
Rozmery (ŠxHxV): 125x65x53 cm
Hrúbka materiálu korpus:15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky:22 mm
Hrúbka materiálu dolnej dosky:22 mm
Rustikálny štýl
Ozdobné lišty
S jednou policou
Dodávané v demonte
Jednotlivé komponenty zo sektorovej zostavy KORA si môžete objednať aj vo farebnom prevedení dub canyon. Doba dodanie je 6-8 týždňov.
Nazrite do celej našej ponuky sektoru KORA v prevedení Samoa king
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 65.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 125.0 cm |
| výška | 53.0 cm |
| hmotnosť | 27.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |