Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový systém PROVANCE prináša do vášho domova provensálsky štýl s nádychom pokoja a vidieka, ideálny pre romantické duše. Dodá vašemu interiéru útulnosť a teplo domova.
Nábytok je kombinovateľný podľa vlastnej fantázie, vhodný na zariadenie obývacej izby, jedálne a spálne. Vyrobený je z laminovaných drevotrieskových dosiek v odtieňoch sosna andersen a dub lefkas.
Komoda PROVANCE ponúka uzavretý úložný priestor. Je kombinovaná, s dvierkami a štyrmi šuplíkmi pre efektívne uskladnenie vecí.
Materiál laminovaná DTD.
Rozmery (ŠxHxV: 130x43x88 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 36 mm
Šuplíky
Dodávané v demonte.
Celú ponuku nábytku v provensálskom štýle hľadajte v sektore PROVANCE sosna Andersen/dub lefkas
V ponuke máme sektor PROVANCE aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 43.0 cm |
| materiál | Sklo |
| šírka | 130.0 cm |
| výška | 88.0 cm |
| hmotnosť | 54.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |