Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Čalúnené je čiernou a zelenou sieťovinou, vyrobené z plastu. Stabilitu zabezpečuje čierna plastová ružica. Výšku sedu si viete jednoducho nastaviť mechanizmom umiestneným pod sedadlom. Vďaka opierkam na ruky a hlavu sa Vám vaše telo poďakuje.
Materiál: látka/plast/kov
Farba: zelená/biela
Rozmery (ŠxHxV): 64x63x118-126 cm
Nastaviteľná výška sedu : 45-53 cm
Hĺbka sedu : 52 cm
Šírka sedu : 50 cm
Výška chrbtovej opierky: 76-79,5 cm
Šírka chrbtovej opierky: 49 cm
Nosnosť: 110 kg
S opierkou hlavy
S opierkami na ruky
Mechanizmus hojdania
Chrómová podstava
Pogumované kolieska
Vhodné na drevenú alebo plávajúcu podlahu
Dodávané v demonte
Kancelárske kreslo TAXIS nájdete v našej ponuke aj v ďalších trendových farebných prevedeniach.
| farba | Zelená |
|---|---|
| hĺbka | 63.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 64.0 cm |
| výška | 118.0 cm |
| hmotnosť | 13.85 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |