skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kancelárske kreslo KLIAN
Materiál: látka Velvet/chróm
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 85 000 oderov
Farba: sivá/chróm
Rozmery (ŠxHxV): 59x61x87/101 cm
Šírka sedu: 42 cm
Výška opierky na ruku: 18 cm
Rozmery vankúša (ŠxV): 32x32 cm
Výška sedu: 50/65 cm
Hĺbka sedu: 48 cm
Opierka chrbta (ŠxV): 48x41 cm
Nosnosť: 100 kg
S vankúšom
Nastaviteľná výška sedu
Otáčavé
Univerzálne kolieska sú vhodné na mäkké aj tvrdé podlahy
Dodávané v demonte
| farba | Sivá |
|---|---|
| hmotnosť | 12.00 kg |
| hĺbka | 61.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 59.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 87.0 cm |