skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenský stôl KRAZ
Kvalitná laminovaná drevotrieska vás nesklame ani po dlhých rokoch. V prevedení biela a čierna.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
Prevedenie: čierna/biela
Rozmery (ŠxHxV): 120x80x75 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávané v demonte
Stôl KRAZ máme v ponuke aj v iných veľkostich či prevedení
| hĺbka | 80.0 cm |
|---|---|
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 75.0 cm |
| hmotnosť | 21.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |
| farba | Biela |