skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenský stôl GAMIN 2 NEW s okrúhlym dizajnom je skvelou voľbou do menších priestorov, ako sú balkóny či terasy. Vyrobený je z kvalitného a odolného materiálu. Drevené nohy v bukovom prevedení a biely plát stola mu dodávajú elegantný vzhľad.
Materiál: MDF/drevo/kov
Farba: buk/biela
Rozmery (priemer x V): 90x74 cm
Dodávané v demonte
Pozrite si našu ponuku stolov GAMIN v iných rozmeroch.
Samotný stôl neoceníte tak, ako keď k nemu dokúpite stoličky. Z našej ponuky odporúčame stoličku
CINKLA,
DAMEN,
KIMA,
CANDIE,
TOBO
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 12.50 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 90.0 cm |
| šírka | 90.0 cm |
| výška | 74.0 cm |