Na sklade od: 29.06.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenský stôl GENERAL NEW má jednoduchý ale za to univerzálny dizajn, vhodný do akejkoľvek miestnosti. Vďaka svojmu rozmeru 140x80 cm, sa zaň vôjde 6 osôb. Stôl je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky v bielom farebnom prevedení.
Materiál DTD laminovaná (plát stola)
ABS hrany iba na pláte stola
Hrúbka materiálu: 16 mm
Prevedenie: biela
Rozmery ŠxHxV: 140x80x75 cm
Vhodný pre 6 osôb
Dodávané v demonte.
Jedálenský stôl GENERAL NEW ponúkame aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 26.00 kg |
| hĺbka | 80.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 140.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.0 cm |