skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenský stôl FRIADO má moderný a nápaditý dizajn, vďaka ktorému krásne vynikne aj vo všednej jedálni alebo kuchyni. Má stabilnú kovovú konštrukciu, ktorá je na nohách ukončená klzákmi znižujúcimi riziko poškrábania podlahy. Doska stola je vyrobená z MDF vo farebnom prevedení dub.
Materiál: MDF/kov
Prevedenie: dub/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 150x80x75 cm
Hrúbka dosky: 28 cm
Vhodný pre 4-6 osôb
Dizajnový
Jednoduchý
Moderný štýl
Kovové nohy
Nosnosť: 30 kg
Dodávané v demonte.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 23.20 kg |
| hĺbka | 80.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 150.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.0 cm |