skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Prekrížené stolové nohy vyrobené z kovu v čiernej farebnej kombinácii dodávajú skvelý kontrast k doske stola. Veľká stolová doska je vyrobená z keramiky v odtieni betón. Stôl disponuje funkciou rozkladu a vďaka tomu je vynikajúcim riešením pre rodiny alebo skupiny priateľov, ktorí sa radi stretávajú pri spoločnom stole.
Materiál doska stola: keramika
Farba: betón Konštrukcia nohy: kov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 160-200x90x75 cm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 1,2 cm
Praktický Vhodný pre 6-8 osôb
Nosnosť: 60 kg
Dodávané v demonte
| farba | Sivá |
|---|---|
| hmotnosť | 78.00 kg |
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | Keramika |
| šírka | 160.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.0 cm |