skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: plast/masívne bukové drevo
Farba: čierna/buk
Rozmery (ŠxHxV): 54x44x83 cm
Výška sedu: 45 cm
Hĺbka sedu: 40 cm
Šírka chrbtovej opierky: 44 cm
Výška chrbtovej opierky: 42 cm
Nosnosť: 100 kg
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hmotnosť | 4.60 kg |
| hĺbka | 44.0 cm |
| materiál | Drevo |
| šírka | 54.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 83.0 cm |