skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná skrinka 60 NAGU-36 1F je s dvierkami. Pýši sa systémom tichého zatvárania dvierok. Dvierka sa otvárajú vyklápaním dohora.
Materiál: DTD laminovaná/MDF
Farba: dub lancelot/biela extra vysoký lesk HG
Rozmery (ŠxHxV): 60x57x36 cm
Systém tichého zatvárania dvierok
Dodávané v demonte
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 57.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 36.0 cm |
| hmotnosť | 15.30 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |