skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná výklopná skrinka LANGEN N40 je jednodverová.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub artisan
Rozmery (ŠxHxV): 40x58x36 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
S dvierkami
Výklopná
Možnosť voľby otvárania dvierok systémom PUSH UP
Možnosť voľby otvárania dvierok úchytkami
Dodávané v demonte
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek LANGEN
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 58.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 36.0 cm |
| hmotnosť | 12.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |