skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná skrinka, Aurora G601F
Horná skrinka je s dvierkami. Dvierka sú bez úchytky a otvárajú sa do pravej strany. Vo vnútri nájdete jednu policu.
Prevedenie: DTD laminovaná/MDF
Farba: biela/sivá lakovaná extra vysoký lesk
Rozmery (ŠxHxV): 60x32x72 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Ľavé prevedenie
S dvierkami
Skrinka je bez úchytky
Vo vnútri jedna polica
Možnosť dokúpiť drez sa cenu 67 Eur.
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 32.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 72.0 cm |
| hmotnosť | 16.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |