Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kuchynský systém PROVANCE prináša do vášho domova provensálsky štýl s nádychom pokoja a vidieka, je ideálny pre romantické duše. Dodá vášmu interiéru útulnosť a teplo domova.
Pre provensálsky štýl je typická biela farba nábytku. Korpus skrinky je biely, čo presvetľuje miestnosť a zdôrazňuje tvar nábytku.
Horná skrinka G25PZ je otvorená, rozdelená jednou policou na dva odkladacie priestory. Skrinka je univerzálna, uzatvára rad horných skriniek buď z pravej, alebo ľavej strany. Poslúži na odloženie pohárov, dóz so surovinami, koreničiek, alebo môže slúžiť aj na dekorácie, čím oživí vašu kuchyňu.
Prevedenie: DTD laminovaná
Farba: biely
Rozmery (ŠxHxV): 25x30x72 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Dodávané v demonte
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovná doska v hrúbke 3 cm - v cene 43 Eur/1 bm.
Ku spodným skrinkám je potrebné doobjednať sokel. Cena sokla je 10 Eur/1 bm.
Ku každej spodnej skrinke, okrem drezovej D25PZ, je potrebné doobjednať ešte 2 kusy úchytov na sokel - cena 1 Eur/2 kusy.
Presný rozmer (sokel, pracovná doska), počet (úchyty) ktorý potrebujete, je potrebné uviesť do poznámky v objednávke.
V našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni PROVANCE.
Ak hľadáte nábytok do obývacej izby, spálne či predsiene v provensálskom štýle, odporúčame sektor PROVANCE z našej ponuky.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 30.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 25.0 cm |
| výška | 38.0 cm |
| hmotnosť | 6.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |