Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná skrinka W200 je otvorená. Dvomi policami je rozdelená na tri odkladacie priestory. Poslúži na odloženie pohárov, dóz so surovinami, koreničiek, prípadne do nej môžete zakomponovať nejaké dekorácie, a tak kuchyňu oživiť.
Prevedenie: DTD laminovaná
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 20x30x72 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Vnútorný priestor policami rozdelený na tri odkladacie priestory
Rustikálny štýl
Dodávané v demonte
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovná doska v hrúbke 3,8 cm a vo farebnom prevedení dub pieskovec v hrúbke 2,8 cm za 42 eur/bm a pracovnú dosku vo farebnom prevedení dub Lancelot v hrúbke 3,8 cm za 56 eur/bm.
Presný rozmer (pracovná doska), je potrebné uviesť do poznámky v objednávke.
V našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni SICILIA.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 30.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 20.0 cm |
| výška | 72.0 cm |
| hmotnosť | 7.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |