Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Ak patríte medzi ľudí, ktorý majú sedavý spôsob života a trpíte bolesťami chrbtice, je to spôsobené viacerými faktormi. Prinášame účinný spôsob ako predísť problémom s chrbticou. Moderná a ergonomická kľakačka GROCO pracuje, aj keď vy práve nič nerobíte, iba sedíte. Má šikmé sedadlo, takže celá váha sa neprenáša na chrbticu. Kľakosed má základ vyrobený z dreva v bukovom prevedení, čalúnený je krémovou látkou. Disponuje kolieskami, ktoré uľahčujú pohyb po miestnosti.
Materiál čalúnenie: látka
Farba: krémová
Materiál konštrukcia: drevo
Farba: buk
Rozmery (ŠxHxV): 46x65x56-72 cm
Výška sedu: 56-72 cm
Hĺbka sedu: 30 cm
Šírka sedu: 40 cm
Nosnosť: 100 kg
Ergonomická
Vhodný k PC stolom
Na kolieskach
S opierkou na nohy
Dodávané v demonte
Kľakačku GROCO ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 72.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 46.0 cm |
| výška | 56.0 cm |
| hmotnosť | 7.80 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |