skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná skrinka S40SZ2,
Materiál: DTD laminová,
Farebné prevedenie: dub sonoma/biela,
Korpus: biela, dvierka: dub sonoma.
Rozmery ŠxVxH: 40x82x46 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Možnosť zakúpenia pracovnej dosky Fabiana granit antracit s hrúbkou 2,8 cm, Objednávku a počet metrov dosky vpíšte v objednávke do poznámky.
Skrinky majú štandardtne predvŕtané pánty na pravej strane, montážny návod môže byť len ilustračný.
Cena pracovnej dosky je 1 bm: 34 eur.
Možnosť dokúpenia unioverzálneho Ľ/P drezu v cene 67eur.
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 46.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 19.10 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |