skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kuchynská linka SICILIA v trendovom prevedení vnesie teplo do vašej kuchyne. Dvierka aj korpus kuchyne sú v prevedení orech Milano. Ozdobné lišty podčiarkujú rustikálny nádych kuchynskej linky.
Prevedenie: DTD laminovaná
Farba: orech Milano
Rozmery (ŠxHxV): 20x47x82 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovná doska v hrúbke 3,8 cm a vo farebnom prevedení dub pieskovec v hrúbke 2,8 cm za 42 eur/bm a pracovnú dosku vo farebnom prevedení dub Lancelot v hrúbke 3,8 cm za 56 eur/bm.
Presný rozmer (pracovná doska), je potrebné uviesť do poznámky v objednávke.
V našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni SICILIA.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 45.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 20.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 11.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |