skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: ekokoža/kov
Oderuodolnosť ekokože podľa testu Martindale: 100 000 oderov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 38x39x64-84,5 cm
Výška sedu: 58-78 cm
Hĺbka sedu: 32 cm
Šírka sedu: 38 cm
Šírka chrbtovej opierky: 38 cm
Výška chrbtovej opierky: 7 cm
Priemer podstavy: 38 cm
Nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 4,75 kg
S výškovo nastaviteľným sedadlom
Opierka na nohy
Dizajnová
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 5.25 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 39.0 cm |
| šírka | 38.0 cm |
| výška | 64.0 cm |