skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový systém NORTY v dub sonoma je praktický, vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky a prispôsobíte si ním každú izbu.
Zrkadlo NORTY TYP 26 je skvelý bytový doplnok, ktorý prinesie do vášho interiéru viac svetla, zväčší malé priestory a zvýrazní štýl vášho domova.
Materiál: DTD laminovaná/sklo
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 46,4x2x115 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v monte
U nás nájdete aj ďalšie komponenty zo zostavy NORTY
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 8.55 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 2.0 cm |
| šírka | 46.4 cm |
| výška | 115.0 cm |