skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vysoký policový regál TEMPO ASISTENT NEW 001
Kvalitný nábytok vyrobený z laminovanej drevotriesky. Vo farebnom prevedení dub sonoma.
Materiálové prevedenie: DTD laminovaná
Farebné prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 57x34x175 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávané v demonte.
Sektorovú zostavu Tempo ASISTENT NEW nájdete v prevedení:
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 34.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 57.0 cm |
| výška | 175.0 cm |
| hmotnosť | 27.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |