skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: kov/kameň
Farba: zlatá/biela
Rozmery (ŠxHxV): 30x30x173 cm
Jednoduchý
Praktický
Nosnosť: 20 kg
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.60 kg |
| farba | Zlatá |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 26.5 cm |
| šírka | 26.5 cm |
| výška | 173.0 cm |