skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vešiak ELOS
Materiál: kov /mramor
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 37x37x175cm
Dodávané v demonte.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 37.0 cm |
| materiál | Mramor |
| šírka | 37.0 cm |
| výška | 175.0 cm |
| hmotnosť | 9.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |