skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Snívate o útulnom nábytku v jednoduchom farebnom prevedení, ktorý zjednotí váš domov? Zostava TOPTY je ideálna voľba. Môžete si z nej poskladať nábytok do obývacej izby, študentskej izby, jedálne, šatne alebo pracovne.
Jednoduchý dizajn v bielej farbe vnáša do miestnosti čistotu a sviežosť. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál – laminovaná drevotrieska.
Vešiaková stena 60 TOPTY TYP 39 má tri vešiaky na kabáty, šatky, kabelky a iné doplnky. Nad vešiakmi sa nachádza praktická polica.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 60x23x100 cm
Nosnosť police: 3 kg
Tri vešiaky
Polica
Dodávané v demonte.
Pozrite si aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 9.00 kg |
| hĺbka | 23.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 100.0 cm |