skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: DTD laminovaná/HDF (dno šuplíka a zadná časť stola)
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 108,5x50x75,4 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Univerzálny
Možnosť namontovať šuplík a skrinku na pravú alebo ľavú stranu
Jeden šuplík
Vnútorné rozmery šuplíka (ŠxHxV): 32x33,3x14 cm
Nosnosť šuplíka: 5 kg
Jedna skrinka
Vnútorné rozmery skrinky (ŠxHxV): 37,6x39x46,7 cm
Klzáky
Plastové úchytky
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 26.00 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 50.0 cm |
| šírka | 108.5 cm |
| výška | 75.4 cm |