Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Úložný box KORDELIA priestranný, s pevnou konštrukciou v podobe MDF v neutrálnej bielej farbe. Obsahuje mechanizmus, ktorý zabezpečí, aby prsty dieťaťa boli pri otváraní a zatváraní v bezpečí. Po bokoch nájdete dva otvory, ktoré slúžia na ľahšiu manipuláciu s boxom. Tento úložný box je vhodný predovšetkým do detských izieb, ale nepohrdne ani spálňou alebo chodbou, kde prakticky ukryje šály, kabelky alebo posteľnú bielizeň.
Materiál: MDF
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 80x40x44,5 cm
Drevený
Na nožičkách
Nosnosť vrchnej dosky: 10 kg
Nosnosť truhlice: 15 kg
Mechanizmus otvárania/zatvárania pomocou piestov
Dva otvory po bokoch
Praktický úložný box
Na hračky, oblečenie, bielizeň
Vhodný do detských izieb, spální alebo predsiení
Dodávané v demonte
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 12.90 kg |
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 80.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 44.5 cm |