skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
V svetlosivej farbe sa stolička hodí kdekoľvek a užijete si ju nielen v jedálni, ale pokojne aj v pracovni pri písacom stole. Ďalším prínosom sú stabilné nohy vyrobené z kovu s povrchovou úpravou v prevedení buk.
Materiál: látka/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 68 000 oderov
Farba: tmavohnedá/buk
Rozmery (ŠxHxV): 45x56x85 cm
Výška sedu: 47 cm
Hĺbka sedu: 38,5 cm
Šírka sedu: 45 cm
Výška chrbta: 43 cm
Šírka chrbta: 38 cm
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte
Nazrite do celej kolekcie dizajnových stoličiek LEGA NEW
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.55 kg |
| farba | Sivá |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 56.0 cm |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 85.0 cm |